Epson | Professional Photo Printer | SureColor SC-P7300 STD | Inkjet | Colour | A1
- TootjadEpson
- Mudel: C11CL82301A0
- Saadavus: 1
-
3 080€
Epson | Professional Photo Printer | SureColor SC-P7300 STD | Inkjet | Colour | A1
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | No |
| Embeeded battery | No |
| Faksimine | No |
| Gross depth (mm) | 700.00 mm |
| Gross height (mm) | 1300.00 mm |
| Gross weight | 149.00 kg |
| Gross width (mm) | 1400.00 mm |
| Maksimaalne printimissuurus | A1 |
| Net weight | 144.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Producer | Epson |
| Producer product family | Professional Photo Printer |
| Producer product name | SureColor SC-P7300 STD |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Volume (m3) | 1.27 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |















